Hlavní menu
Seznam rubrik
Personalizace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace čtenáře!

Kalendář
<<  Srpen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       
Vyhledávání

Vyhledat text

Anketa
Zúčastňujete se akcí pro senoiry v Třebíči?

Ano, pravidelně. (2938 hl.)
 
Občas. (1877 hl.)
 
Ne. (1998 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6813
Informace
Roztančená Třebíč 2006

Jaké to je

  Když nám Lůca oznámila, že zorganizujem taneční festival, myslela jsem si, že každá vytvoří choreografii a pak si uděláme takové malé představeníčko jako před dvěma lety. To jsem však ještě nevěděla, že je to VELKÝ omyl............ Pomalu ale jistě na nás začali padat organizátorské úkoly (jako oběhnout sponzory, domluvit články v novinách, jednat na úřadě o doprovodných akcích a tak podobně) A věřte, že to pro většinu z nás nebyl zrovna nejsnadnější úkol. Stálo to hodně práce a úsilí.Nejenže jsme museli řešit organizátorské věci, ale zároveň vymyslet choreografii, sehnat muziku, poradit si s osvětlením,ušít kostým a to vše na takové úrovni, aby jsme s tím mohli vystupovat ve velkém divadle.

  Pro mě to bylo dost těžký vymyslet svoje vlastní vystoupení, ale nejtěžší  pro mě bude až budu stát připravená za oponou. Budu muset před všemi lajckými diváky a hlavně před  dobrými tanečníky prezentovat svoje roční snažení.Co když se jim to vůbec nebude líbit? Co když si o tom budou říkat "TO JE HRŮZA" ? Co když to zkazím? Co když..........Tak přesně tohle se mi bude určitě honit hlavou. Není to vůbec jednoduché jít na pódium s obavami,že se to nikomu nebude líbit. Ale i tahle nervozita k tomu všemu patří. Jinak by jsme přece nebyli plné očekávání a těšení. Jsem hrozně ráda, že si něčím takovím můžem projít.Podle mě je to  dobrá zkušenost něco zorganizovat a předevšemi prezentovat svoje dílo. Už se na to moc těším. A jak se ta moje choreografie bude líbit? To se dozvím už za týden.:-)


Tisková zpráva | Autor: Barbora Kratochvílová | Vydáno dne 13. 04. 2006 | 1828 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server