Hlavní menu
Seznam rubrik
Personalizace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace čtenáře!

Kalendář
<<  Srpen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       
Vyhledávání

Vyhledat text

Anketa
Zúčastňujete se akcí pro senoiry v Třebíči?

Ano, pravidelně. (2939 hl.)
 
Občas. (1877 hl.)
 
Ne. (1999 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6815
Informace
Roztančená Třebíč 2006

Moje roztančení

Vždycky jsem chtěla tancovat, ale měla jsem pocit, že to není pro mě. Pohybový nadání celkem žádný a styděla jsem se ... až hrůza. Tak a teď je to tady. Za týden budeme tančit na přehlídce ve velikým divadle a docela se na to těším ...Je to pro mě pořád trochu nový, protože tancuju přes půl roku, ale tak mě to baví, že když jdu celá rozlámaná z tréninku, už se těším na další.

Přípravy na festival jsou intenzivní a všechno se stíhá jen tak tak. Na začátku jsem neměla vůbec představu o tom jak velká by to měla být akce. Představovala jsem si, že přijede pár lidí, proběhnou dílny a pak si uděláme malý představení....a všechno bude takový malý milý...jéje jak jsem se spletla. Moje první vystoupení proběhne rovnou ve velikým divadle na velikánským jevišti před spoustou lidí (no vlastně všichni doufáme, že přijde spousta lidí a naše snažení bude mít smysl). Prostě všechno bude trochu velký a milý. Nechci, aby to vyznělo tak, že se mi to nelíbí. Sice se bojím, ale hrozně moc se na to těším. Divadlo dá všem choreografiím trochu jiný rozměr a bude se na co dívat.

Při tvoření mojí choreografie jsem měla trochu problém s tím, že se mi hůř hledaly ty taneční prvky, které použít. Prostě to nějak sestavit dohromady. Asi proto že tancuju tak krátkou dobu. Tanec mi připadá hrozně svobodný a tahle svoboda je absolutní. A člověk je v takovým případě trochu bezradnej. Jsem ráda, že mi Dita i Lůca tak pomáhaly.

Tak a teď stačí vyjít na to jeviště a tančit.....


Tisková zpráva | Autor: Tereza Zichová | Vydáno dne 12. 04. 2006 | 2031 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server