Pozvánka na představení

Autor: Daniela Rybárová <dryb@atlas.cz>, Téma: Senioři, Vydáno dne: 21. 10. 2011

ZÁBAVNĚ O STÁŘÍ- ČTVRTEK 10. 11. 2011 OD 19 HODIN  V BUDOVĚ MKS FÓRUM.Zábavně o stáří? Ale ano! Přesvědčí Vás Aleš Cibulka a Vladimír Hron

Známý moderátor Aleš Cibulka a bavič Vladimír Hron se rozhodli zpopularizovat téma stárnutí ve Zdravých městech České republiky. Hlavní protagonisté během představení diskutují s místními odborníky o praktických tématech, která se týkají péče o seniory, ale také zdravého a aktivního stárnutí.

Představení je určeno nejen seniorům, ale i rodinným příslušníkům, kteří se věnují nebo v brzké době budou věnovat aktivní péči o seniora. Návštěvníci představení mohou o přestávce napsat odborníkům otázky, které jsou následně veřejně zodpovězeny.

Vladimír Hron zazpívá během večera několik písní ze svého repertoáru. Každý návštěvník akce obdrží dárek od generálního partnera projektu, kterým je společnost Hartmann – Rico a.s. Mediálním partnerem je Český rozhlas, partnerem je i Nadační fond Veselý senior. Záštitu nad představením převzala Národní síť Zdravých měst ČR.

Účinkují: Aleš Cibulka, Vladimír Hron a místní odborníci na problematiku stáří, zdravotních a sociálních služeb