Den otevřených kluboven

Autor: Daniela Rybárová <dryb(at)atlas.cz>, Téma: Události, Vydáno dne: 24. 04. 2007

Zajímavá akce pod názvem Den otevřených kluboven proběhne v úterý 8. května 2007 v Třebíči. Na její realizaci se podílí devět třebíčských organizací a sdružení pracujících s dětmi a mládeží. Záštitu nad akcí převzal starosta Třebíče pan Ing. Ivo Uher.

Celkem dvanáct kluboven v tento den otevře své dveře dětem, mládeži a široké veřejnosti. Cílem celé akce je seznámit veřejnost s činností organizací, které se věnují aktivnímu vyplňování volného času dětí a mládeže v našem městě.

Akce se může zúčastnit každý, kdo se v době od 14.00 do 16.00 hodin dostaví na jedno ze čtyř startovacích míst: DDM Hrádek, Sokolský stadion, Klub mládeže Hájek anebo Domek. Zde získají účastníci mapku se zakreslenými klubovnami, podle které si budou moci naplánovat svou trasu. Úkolem bude navštívit co největší počet kluboven, v každé splnit jednoduchý úkol či soutěž, a nejpozději do 18.00 hodin dorazit na městskou věž, kde budou pro všechny zúčastněné připraveny drobné odměny. Účastníkům akce, kteří nejsou nijak limitováni věkem ani finančním vkladem, bude v tento den věž zpřístupněna zdarma.

Na všechny účastníky se už dnes těší zástupci pořádajících organizací: DDM Hrádek, Sokol Třebíč, o.s. KADET, o.s. STŘED, o.s. Pernula, Studentský klub Katolického gymnázia Halahoj, Klub Zámek – centrum prevence, MS VZS a Centrum bez hranic Třebíč o.p.s.online furniture shops modern office supplies